Tüm Fairy Ürünlerinde 50 TL ve Üzeri Alışverişe Anında 10 TL İndirim
 
* Kampanya, 13.05.2017 saat 00:00 ile 21.05.2017 saat 23:59 arasında www.happy.com.tr adresinden yapılan Fairy markalı ürünlerin alışverişlerinde geçerlidir. 
 
Fairy markalı ürünlerden tek seferde 50 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 10 TL indirim verilecektir. 
 
* İndirimden faydalanabilmeniz için üye girişi yaptıktan sonra, sepette Kupon Kodu bölümüne FAIRY10 yazarak, "Kullan" butonuna basınız. 10 TL indirim sepetinize yansıyacaktır.
 
* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. 
 
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. 
 
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr üyesi olmak gerekmektedir. 
 
* Kampanya sadece Fairy markalı ürünlerde geçerlidir. 
 
* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir. 
 
* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 
* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.