Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülü Limon Kokulu 135 Yıkama

Superkids Akıllı Çocuk Telefonu ve Çocuk Güvenlik Saati - Pembe

Ürün Kodu: SUPERKIDS.001
Kargo : Ücretsiz
699.00TL
599.00TL
KDV DAHİL
%14 indirim
Kazanç 100.00TL
579.00TL
Ödemenizi havale / eft ile yaparak bu ürünü 587.02TL 'ye alabilirsiniz.

Superkids, çocuğunuzun güvenliği için tasarlanmış akıllı bir saattir. Superkids ile çocuğunuz ile konuşabilir, çocuğunuzun konumunu her an görebilirsiniz. Çocuğunuz ihtiyaç halinde size yada aile bireylerinize ulaşabilir. Bir çocuğun zevkle takmak isteyeceği kadar güzel, kötü niyetli kişilerin dikkatini çekmeyecek kadar basit bir görünümü vardır. Ağırlığı sadece 29 gramdır. Ürünümüzü, kendi akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile bir kaç dakikada ayarladığınızda, artık çocuğunuzun konumunu her zaman görebilirsiniz. Sadece siz değil, isterseniz belirleyeceğiniz diğer aile bireyleri de çocuğunuzun konumunu görebilir ve onunla konuşabilir.

Evet, Çocuğunuzun anlık konumunu ve geçmişte bulunduğu konumunu, tarih ve saat bilgisi ile her istediğinizde görebilirsiniz. Çocuğunuz annesini ve babasını tek bir tuşa basarak arayabilir. Sizin önceden saate tanımlayacağınız 20 telefon numarası çocuğunuzu arayabilir. Bu numaraların haricinde kimse çocuğunuzu arayamayacaktır. ‘’Acil Durum’’ butonuna 5 saniye basılı tuttuğunda ise, çocuğunuzun o anda kaydedeceği ses kaydı tüm numaralara sesli mesaj olarak iletilir ve konum bilgisi ulaşır.

Saat üzerindeki iki butona anne ve babanın numarası tanımlanır. Çocuk istediği zaman anne ve babaya ulaşabilir.

Mobil uygulama ile önceden saate tanımlayacağınız 20 numara çocuğunuzu arayabilir. Tanımsız numaralar arayamaz.

Evet, Superkids’e bir adet micro SIM kart takılmalıdır. Sesli görüşme, tıpkı bir cep telefonu gibi bu SIM kart hattı üzerinden yapılır. Ayrıca konum bilgisi için de hattınızda data kullanımı açık olmalıdır.

Superkids, konum bilgisi için aylık 50MB civarında bir data kullanımı yapar. Konuşma paketini ise sizin çocuğunuzla yapacağınız sesli görüşmenin süresi belirleyecektir.

Superkids Google harita hizmetini kullanmaktadır. Dolayısıyla sadece bir şehir yada ülke değil, tüm Dünya’ya da fonksiyonlarını yerine getirir. Örneğin: Çocuğunuz yaz tatili için Amerika’daki teyzesinin yanında da olsa, cep telefonundan o anki konumunu görebilirsiniz. Tabi bu durumda Superkids üzerindeki hattın uluslararası dolaşıma açık olduğundan emin olun veya bulunduğunuz ülkede Superkids ile uyumlu lokal bir hat kullanın.

Şarj soketi, kart yuvası gibi noktalara yerleştirilmiş silikon kapaklar sayesinde basit su serpintilerine karşı dayanıklıdır. Fakat suya daldırma ve yıkama gibi durumlarda su alacaktır. Bu da cihazınızı garanti dışı bırakabilir. Çocuğunuzu bu konuda uyarın ve kullanım konusunda ona yardımcı olun.

Hayır, Superkids’in bütün ayarları akıllı telefonunuza kuracağınız uygulama üzerinden yapılır. Çocuğunuzun yada başka birinin bu ayarlara müdehale etme imkanı yoktur.

GPS, Global Positioning System yani Küresel Yer Belirleme Sistemi demektir. Bu sistem ABD savunma bakanlığına ait 24 uydudan oluşmaktadır. Bu sistem uydular kendi arasındaki mesafeyi ölçerek düşük fakat güçlü sinyallerle dünya üzerindeki konumu düzenli işleyen kod yapısı sayesinde bulmaktadır.

Tamamen askeri amaçlı olarak ortaya çıkan bu sistem 1980 yılından itibaren sivil alanlarda kullanıma açılmıştır. Askeri ve sivil amaçlı olarak kullanımına devam edilen GPS teknolojisi Superkids ürününde kullanılmaktadır.

Location Based Services, baş harflerinin kısaltmasından oluşan bölge bazlı servisler anlamına gelmektedir. Gps özelliği sayesinde kullanıcısına uygun o an bulundukları bölgeye uygun veriler sunan hizmettir. Superkids ürününde lbs ( Location Based Services ) teknolojisi bulunmaktadır.

Superkids bir çocuğun zevkle takmak isteyeceği kadar güzel, kötü niyetli kişilerin dikkatini çekmeyecek kadar basit bir görünümü vardır. Ağırlığı sadece 29 gramdır. Çocuğunuz bir saat taktığını bile unutacaktır. Ürünün hedef kitlesinin 3-12 yaş aralığı olduğu düşünülürse, bu yaş grubunun kaybetmeden taşıyabileceği tek aksesuar saat olabilirdi.

Ürünümüz Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone hatları ile çalışabilmektedir.

3 – 12 yaş arası bir çocuk cep telefonuna sahip çıkamaz. Cep telefonunda mutlaka oyun oynayacak ve şarjını çabucak bitirecektir. Telefonun bir yerlerde unutulması yada kötü niyetli kişilerin dikkatini çekmesi de kaçınılmazdır.

Basit görünümü ve hafif tasarımıyla Superkids’i kullanmak amaca daha uygun bir çözüm olacaktır.

Piyasada ki ucuz ürünler SIM kart kullanmadığı için, sesli görüşme özelliği yoktur. Acil durum çağrısı gibi bir fonksiyonu da olamaz. Sadece GPS üzerinden konum gösterebilir.

Superkids GPS ve LBS (yani cep telefonu operatör firmasının baz istasyonlarını da kullanarak) daha iyi konum bilgisi verecektir.

Piyasada Bluetooth özelliği ile çocuk güvenliği sağladığını iddia eden ürünler de var ki, kapsama alanı bina içinde en fazla 20 metre (şaka değil), açık alanda ise 60 metre mesafede kullanılabilir. Çocuğunuz size 100 metre uzaklıktayken hiç bir şekilde irtibat ve bilgilendirme yapması mümkün değildir.

Superkids, çocukların rahat ve güvenle kullanabileceği saat şeklindeki tasarımıyla, SIM Kart özelliği sayesinde sağladığı karşılıklı konuşma, acil çağrı özellikleriyle, tüm Dünya’da konum belirleyebilen GPS ve LBS teknolojisi ile çok daha avantajlıdır ve etkin bir güvenlik ürünüdür.

 

 

Superkids Akıllı Çocuk Telefonu ve Çocuk Güvenlik Saati nedir?
 
Superkids, çocuğunuzun güvenliği için tasarlanmış akıllı bir saattir, çocuklarınız için 7/24 güvenlik sağlar. Superkids ile çocuğunuz ile konuşabilir, çocuğunuzun konumunu her an görebilirsiniz. Acil durumlarda çocuğunuz SOS tuşu yardımı ile sizden yardım isteyebilir.
 
Bir çocuğun zevkle takmak isteyeceği kadar güzel, kötü niyetli kişilerin dikkatini çekmeyecek kadar basit bir görünüme sahiptir.
 
0'a yakın radyasyon değeri, silikon dış yüzeyi ile Superkids, Avrupa Birliği Standartları’na uygun ve güvenlidir. Hali hazırda ABD ve AB ülkelerinde satılmaktadır.
 
 
4 Adımda Neler Yapabileceğinizi Kolayca Öğrenin!
 
Akıllı Çocuk Telefonunu kullanmak oldukça basittir. Üzerinde bulunan butonlara anne ve babayı arayabilmesi için telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ayarları yapabilirsiniz. Yardım butonu ise size bildirim göndermek amacı ile hazırlanmıştır.
 
1) Merak ettiğinizde çocuğunuzu istediğiniz zaman GPS sistemi üzerinde takip edebilirsiniz.
2) Çocuğunuz anneye ve babaya tek tuşla ulaşabilir, isterseniz sizde onu arayabilirsiniz.
3) Acil durumlarda, yardım butonu ile çocuğunuz ilgili herkese bildirim gönderebilir.
4) Çocuğunuzu gün içinde takip edin hangi konumlarda bulunduğunu inceleyin.
 
 
Teknik Özellikler
 
Boyut: 200mm * 38mm * 13mm
 
Ekran Boyutu: 0.64 OLED
 
İletişim Modeli: GSM900/1800 veya GSM850/1900
 
Lokasyon Modu: GPS+ tLBS
 
Batarya: 600mAh Gel Li-on Polymer Batarya
 
Bekleme Süresi: En Fazla 60 Saat
 
Arama Süresi: En Fazla 360 Dakika
 
Uygulama Destek: iOs 7.0 üzeri & Android 4.0 üzeri


Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
599.00
3
199.67
599.00
6
99.83
599.00
Anlaşmalı Bankalar
Tüm Akbank ve Axess, Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
599.00
3
199.67
599.00
6
99.83
599.00
Anlaşmalı Bankalar
Maksimum Özellikli, Tüm İşbank Kartları, Ziraat Bankası, ING Bank, Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
599.00
3
199.67
599.00
6
99.83
599.00
Anlaşmalı Bankalar
Bonus Özellikli, Tüm Garanti Kartları, Şekerbank, Denizbank, ING Bank
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
599.00
3
199.67
599.00
6
99.83
599.00
Anlaşmalı Bankalar
Tüm HalkBank Paraf, Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
599.00
3
199.67
599.00
6
99.83
599.00
Anlaşmalı Bankalar
Tüm FinansBank CardFinans, Kredi Kartları
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
599.00
3
199.67
599.00
6
99.83
599.00
Anlaşmalı Bankalar
Tüm Vakıfbank ve World özellikli Kredi Kartları
  
       
     Yorumu gönder

Teslimat

 • Siparişinizdeki ürünlerin tamamı “24 Saatte Kargo” ibareli ürünlerden oluşuyorsa, saat 23:59’a kadar verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilmektedir.
 • Siparişinizdeki ürünlerden bir veya birkaçı daha uzun süreli tedarik süresine sahipse (örneğin 3 iş günü gibi), sepetinizdeki “24 Saatte Kargo” ibareli ürünler ayrı olarak kargoya verilmeyip, tüm ürünler tedarik edildikten sonra tek kargo olarak gönderilmektedir.
 • Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece saat 23:59’dan sonra verilen siparişler, Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Cumartesi / Pazar günleri ve resmi tatillerde kargo gönderimi yapılmamaktadır.
 • “24 Saatte Kargo” ibaresi siparişin ertesi iş günü kargoya verileceğini ifade etmektedir. Örneğin Perşembe günü saat 11:00’de verdiğiniz sipariş, Cuma günü akşamı kargo şirketinin ürün alım saati olan 17:00’de kargo şirketine teslim edilecektir.
 • Siparişinizin durumunu üye girişi yaparak takip edebilirsiniz. Misafir alışverişi yapan müşterilerimize kargo bilgileri e-posta olarak gönderilmektedir.
 • Tüm gönderilerimiz Aras Kargo ile adrese teslim yapılmaktadır. Aras Kargo’nun teslimatının olmadığı bölgelere, şubeden teslim şeklinde gönderim yapılmaktadır.

İade

 • Satın aldığınız ürün beklediğiniz gibi çıkmaması durumunda aşağıdaki şekilde iade edebilirsiniz.
 • Aldığınız ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Geçmişim" sayfasından ilgili ürüne iade başvurusu yaparak sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Aras Kargo’ya teslim edilmesi gerekmektedir.
 • İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • İade ürün bedeli olan tutar, iadenizin onaylanmasından sonraki 3 iş günü içinde kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilir. Kredi kartı iadelerinin kartınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

 • Bonus Peşin Fiyatına 3 ve 6 Taksit İmkanı

  Peşin Fiyatına

  3 ve 6 Taksit İmkanı
 • World Peşin Fiyatına 3 ve 6 Taksit İmkanı

  Peşin Fiyatına

  3 ve 6 Taksit İmkanı
 • Maximum Peşin Fiyatına 3 ve 6 Taksit İmkanı

  Peşin Fiyatına

  3 ve 6 Taksit İmkanı
 • Axess Peşin Fiyatına 3 ve 6 Taksit İmkanı

  Peşin Fiyatına

  3 ve 6 Taksit İmkanı
 • Paraf Peşin Fiyatına 3 ve 6 Taksit İmkanı

  Peşin Fiyatına

  3 ve 6 Taksit İmkanı
 • Cardfinans Peşin Fiyatına 3 ve 6 Taksit İmkanı

  Peşin Fiyatına

  3 ve 6 Taksit İmkanı

14 Gün Boyunca İade İmkanı, Kredi Kartına Vade Farksız Taksit İmkan, İnternette Güvenli Alışveriş, Belirli Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı 
Kredi Kartı ile Ödeme, BKM Express ile Ödeme, Banka Havalesi ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Visa, Master Card, 3D Şifresi ile Güvenli Alışveriş, RapidSSL

Happy.com.tr bir Happy Center markasıdır.