Kampanyalı Ürünler    Çok Al - Az Öde    Markalar      Fisher Price Eğitici Oyuncaklar
Gillette Fusion Proglide 4 lü Bıçak + Fusion Proglide Jel 200 ml

 

 

Oyuncak ve Çocuk Kitaplarında 125 TL ve Üzeri Alışverişinize Anında 15 TL İndirim

 
 
* Kampanya, 17.04.2019 saat 18:00 ile 23.04.2019 saat 23:59 arasında Happy.com.tr web sitesi ve mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. 
 
* Tek seferde 125 TL ve üzeri peşin ya da taksitli Oyuncak ve/veya Çocuk Kitapları kategorilerinden ürün alışverişinize anında 15 TL indirim verilecektir. 
 
* İndirimden faydalanabilmeniz için üye girişi yaptıktan sonra, sepette "Kupon Kodu" bölümüne 23NISAN yazarak, "Kullan" butonuna basınız. 15 TL indirim sepetinize yansıyacaktır.
 
* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. 
 
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. 
 
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr üyesi olunması gerekmektedir. 
 
* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir. 
 
* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 
* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 
* Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.