Başa Dön

 1. Bebek Bezi

Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Canbebe Bebek Bezi Fırsat Paketi 4 Beden Maxi (7-14 Kg) 52 li x 2 Adet
329.98 TL319.99 TL
KDV Hariç: 290.90 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Canbebe Bebek Bezi Fırsat Paketi 4 Beden Maxi (7-14 Kg) 52 li x 4 Adet
659.96 TL579.99 TL
KDV Hariç: 527.26 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Canbebe Bebek Bezi Fırsat Paketi 5 Beden Junior 40 lı x 2 Adet
329.98 TL314.99 TL
KDV Hariç: 286.35 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Canbebe Bebek Bezi Fırsat Paketi 5 Beden Junior 40 lı x 4 Adet
659.96 TL592.99 TL
KDV Hariç: 539.08 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Canbebe Bebek Bezi Fırsat Paketi 6 Beden XL (15-27 Kg) 32 li x 2 Adet
339.98 TL334.99 TL
KDV Hariç: 304.54 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Canbebe Bebek Bezi Fırsat Paketi 6 Beden XL (15-27 Kg) 32 li x 4 Adet
679.96 TL594.99 TL
KDV Hariç: 540.90 TL

Bebek Bezi Fiyatları


En Ucuz Bebek Bezi Çeşitleri

Günlük hayatta annelerin hayatını kolaylaştıran bebek bezi, tek kullanımlık bez olarak ilk defa Marion Donovan tarafından 1951 yılında icat edilmiştir.

Geleneksel olarak kullanılan, kumaştan oluşan ve üzerine naylon külot bağlanan bir halden günümüzde kullandığımız bebek bezlerine dönüşmüştür. Bu bebek bezlerinin de klasik, külot, mayo ve gece kullanım bezleri gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Anne olarak bebek bezi olarak aranan en önemli özelliğin kuruluk ve konfor olduğu düşünülürse; bebek bezinin hangi malzemeden ve nasıl üretildiği merak konusu olmaktadır.


Bebek Bezi

Bebek bezleri marka ve modeline göre birkaç tabakadan oluşmakla beraber; tabaka sayısı ve kullanılan hammaddenin bebek bezinin kalitesine bağlı değiştiğini görüyoruz. Bebek bezinde iç tabaka bebeğin vücuduna temas eden kısımdır. Bu kısım bir çeşit plastikten imal edilmekle beraber, gelişen teknoloji ve bebek teninin hassasiyeti düşünülerek bazı bebek bezi markalarında pamuk, kağıt, bambu gibi doğal malzemelerden üretilmektedir. Bebek bezinde vücuda temas eden tabakanın altında beze gelen sıvıyı emen orta kısım, kağıt hamuru ya da emici polimerden oluşur. Bu iki tabakanın dışında bu tabakaları saran dış bir tabaka bulunmaktadır. Bu tabaka su geçirmez bir özelliğe sahiptir ve bir çeşit plastik (paraşüt) malzemeden oluşmaktadır.


Bebek Bezi Fiyatları

Bebekler doğduğu günden itibaren bebek bezi kullanırlar ve ilk kullandıkları yenidoğan bebek bezi ürünüdür. Kullanılan bebek bezi bebeklerin gelişim evrelerine bağlı olarak bedenlere ayrılır. Ülkemizde satışa sunulan bebek bezlerinin marka ve model farklılıklarına rağmen kg ve beden özellikleri birbirine yakın olarak dizayn edilmiştir ve buna bağlı olarak da bebek bezi fiyatı değişmektedir.

Buna göre bebek bezi numara;

 • 0 Numara (Prematüre) 0-3 kg
 • 1 Numara (Yenidoğan) 2-5 kg
 • 2 Numara (Mini) 3-6 kg
 • 3 Numara (Midi) 4-9 kg
 • 3 + Numara (Midi Plus) 5-10 kg
 • 4 Numara (Maxi) 7-14 kg
 • 4 + Numara (Maxi Plus) 9-16 kg
 • 5 Numara (Junior) 11-18 kg
 • 5 + Numara (Junior Plus) 13-20 kg
 • 6 Numara (Extra Large) 15+ kg

 • Beden ve kg farklılıklarının yanında, bebeğinizin cinsiyetine bağlı üretilen bebek bezleri de bulunmaktadır. Bebeklerde annelerin en şikayetçi durumlardan biri, bebeklerdeki pişik problemidir. Bu sorun ile karşılaşılmaması veya en yakın sürede atlatılması adına annelerin kullanılan bebek bezine dikkat etmesi ve en kısa sürede bebeğinin cildine uyum gösteren bebek bezini tespit etmesi gerekir. Unutulmamalıdır ki bebek bezi markasının sık bir şekilde değiştirilmesi de pişik oluşumunu etkilemektedir. Bebek bezi ile beraber kullanılacak; ıslak mendil & havlu ve pişik önleyicilerinin doğru seçimi de pişik oluşumunun engellemesine yardımcı olacaktır. Happy.com.tr olarak bebeğinizden daha değerli hiçbir şey olmadığı düşüncesiyle çocuklarınızı korumak ve göstereceğiniz hassasiyete yardımcı olmak adına alanında en iyi bebek bezi çeşitlerini,en ucuz fiyatlarla sizlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Bebek bezi kampanya ürünlerimizden haberdar olmak adına sitemize üye olmanızı tavsiye ederiz.


  Bebek Bezi Markaları

  Happy.com.tr’den yapacağınız alışverişleri kargo ile en yakın sürede sizlere ulaştırmaya çalışmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Sizde sitemizde bulunan, Prima Bebek Bezi, Huggies Bebek Bezi, Molfix Bebek bezi, Canbebe Bebek Bezi, Komili Bebek Bezi, Sleepy Bebek Bezi, Seventh Genaration Bebek Bezi gibi seçkin markalardan oluşan ürünlerimizden bebeğiniz için uygun olanını bebek bezi kategorimizden seçebilirsiniz.


  Bebeğiniz sağlıklı, mutlu ve hep kuru kalsın.

  Devamı...Gizle...


    APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ