Siparişlerim      Kampanyalı Ürünler    Çok Al - Az Öde      Aptamil Bebek Mamaları
Parex Maestro Compact Temizlik Seti
 
"BKM Express ile 15 TL Anında İndirim"  Kampanya Koşulları
 
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr ve BKM Express üyesi olunması gerekmektedir. 
 
* Kampanya, 02.12.2019 saat 15:00 ile 31.12.2019 saat 23:59 arasında www.happy.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. 
 
* BKM Express kullanılarak tek seferde 150 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 15 TL indirim verilecektir. 
 
* Katılımcı, BKM Express ile ödeme adımına geçtiğinde sepet detayları alanında indirimi görüntüleyecek (BKM Express İndirimi şeklinde yazacaktır) ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır. 
 
* Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında ödemesini gerçekleştiren ilk 2.000 katılımcı faydalanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır. 
 
* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. 
 
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. 
 
* Kampanya tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir. 
 
* BKM Express kampanyası Happy.com.tr'nin diğer kampanyaları ile birleştirilebilir. 
 
* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir. 
 
* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 
* BKM ve Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 
 
BKM Express Nedir?
 

BKM Express, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kart bilginizi işyeri ile paylaşmadan işlem yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir.

 

Kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan kolay ve hızlı işlem yaparsınız. BKM Express ile ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. Kendi belirleyeceğiniz şifreniz ile alışverişlerinizi güvenle tamamlarsınız.

 

Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı ve ödeme şeklini seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Üstelik taksit yapabilir, işlemlerinizden ödül/puan kazanmaya devam edersiniz.

 

Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Happy.com.tr sitesine döneceksiniz.

 

Detaylı bilgi için:  www.bkmexpress.com.tr