Kampanyalı Ürünler    Çok Al - Az Öde    Markalar      Gillette Tıraş Bıçakları
Prima Külot Bebek Bezi Premium Care 4 Beden 44 lü

 

Durex-Scholl-Veet Ürünlerinde 40 TL ve Üzeri Alışverişinize Anında 10 TL İndirim

 
* Kampanya, 23.10.2018 saat 10:00 ile 11.11.2018 saat 23:59 arasında www.happy.com.tr adresinden yapılan Durex-Scholl-Veet markalı ürünlerin alışverişlerinde geçerlidir. 
 
Durex-Scholl-Veet markalı ürünlerden tek seferde 40 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 10 TL indirim verilecektir. 
 
* İndirimden faydalanabilmeniz için üye girişi yaptıktan sonra, sepette Kupon Kodu bölümüne RB10 yazarak, "Kullan" butonuna basınız. 10 TL indirim sepetinize yansıyacaktır.
 
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. 
 
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr üyesi olmak gerekmektedir. 
 
* Kampanya sadece Durex-Scholl-Veet markalı ürünlerde geçerlidir. 
 
* Her üye kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir
 
* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir. 
 
* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 
* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.