Kampanyalı Ürünler    Çok Al - Az Öde    Markalar      Oral-B Diş Fırçaları
Pilsan Mini Moto 06-809

 
 
"Mastercard® Ticari Kart sahiplerine anında 30 TL indirim!"  Kampanya Koşulları
 
 
* Ödemelerin Mastercard® Ticari Kartları ile yapılması gerekmektedir.
 
* Kampanya, 11.03.2019 saat 10:00 ile 31.05.2019 saat 23:59 arasında www.happy.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. 
 
* Fırsattan yararlanabilmek için www.happy.com.tr web sitesinde üye olunması ve üyelik girişi yapılması gerekmektedir.
 
* Kampanya kodunu sepet sayfasındaki “Kupon Kodu Kullan” alanına girerek fırsattan yararlanabilirsiniz.
 
* Kampanyada Mastercard® Ticari Kart sahipleri tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 30 TL indirim uygulanacaktır.
 
* Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında ödemesini gerçekleştiren stoklarla sınırlı katılımcı faydalanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.
 
* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
 
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı söz konusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
 
* Kampanya tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.
 
* "Mastercard® Ticari Kart sahiplerine 250 TL ve Üzeri Alışverişe Anında 30 TL İndirim" kampanyası Happy.com.tr'nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
 
* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir.
 
* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 
* Mastercard® ve Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 
* Kampanya kodları başkasına devredilemez.
 
 
İndirim kodunuzu almak için aşağıdaki adımları takip ediniz:
 
1) https://eu.mastercard.com/a/2017/tr/masterkobi/offers/index.php?offer=53 sayfasını ziyaret ediniz.
 
2) Açılan sayfada FIRSATI YAKALA butonuna tıklayınız.
 
3) Açılan pencere istenen bilgileri giriniz.
 
4) İşlemler sonrası Happy.com.tr'de geçerli kupon kodunuz ekrana gelecektir.