Lipton Demlik Poşet Çay Yellow Label 120 li x 2 Adet

 

Papara Card Sahiplerine Özel 125 TL ve Üzeri Alışverişinize Anında 15 TL İndirim

 
* Kampanya, 13.06.2018 saat 15:00 ile 07.07.2018 saat 23:59 arasında www.happy.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 
* Tek seferde 125 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 15 TL indirim verilecektir.
 
* İndirimden faydalanabilmeniz için ödemenizin Papara Card ile yapılması gerekmektedir. Papara Card numaranızı girdiğiniz anda 15 TL indirim sepetinize yansıyacaktır.
 
* Papara Card indirimiyle birlikte diğer kampanyalardaki Kupon Kodları kullanılamaz.
 
* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. 
 
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. 
 
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr üyesi olmak gerekmektedir. 
 
* Kampanya tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir. 
 
* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir. 
 
* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 
* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 
* Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.