Bizi Sosyal Medyada Takip Edin, Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti Kazanma Şansını Yakalayın!
 
* 16.11.2017 saat 12:00 ile 30.11.2017 saat 23:59 arasında sosyal medya hesaplarımızın bir veya bir kaçını takip edip, sosyal medya hesaplarımızda paylaşılan görsele, 3 arkadaşınızı etiketleyerek yorum yapan ve kampanya görselini #happycomtr etiketi ile sosyal medya hesapların da paylaşan takipçilerimizden 3 kişi Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti kazanacaktır.
 
* Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti kazananlar 01.12.2017 tarihinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacak ve kendilerine hesap bilgilerinden ulaşılacaktır.
 
* Hediye ürünün gönderim kargo ücreti Happy.com.tr tarafından karşılanacaktır.
 
* Hediye ürün gönderimi sadece Türkiye sınırları içine yapılacaktır.
 
* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.