Kampanyalı Ürünler    Çok Al - Az Öde    Markalar      Oral-B Diş Fırçaları
Canbebe Bebek Bezi Özel Paket Extra Large 6 Beden 88 li

 
"Vodafone Altın Kulüp Üyelerine Özel 15 TL Anında İndirim"  Kampanya Koşulları
 
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr ve Vodafone Altın Kulüp üyesi olunması gerekmektedir. 
 
* Kampanya, 23.10.2018 saat 12:00 ile 31.12.2018 saat 23:59 arasında www.happy.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. 
 
* Kampanya kapsamında, aktif Vodafone Altın Kulüp abonelerine www.happy.com.tr ‘den yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim sunulacaktır.
 
* Kampanya şifresi, Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerindeki kampanya sayfasından “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak veya MARKET yazıp 6666’ya ücretsiz SMS göndererek alınabilir.
 
* Vodafone Altın Kulüp aboneleri aldıkları kampanya şifresini satın alım sırasında “KUPON KODU KULLAN” alanına girerek kampanyadan faydalanabilir.
 
* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. 
 
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. 
 
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr üyesi olmak gerekmektedir. 
 
* Kampanya Happy.com.tr'deki tüm ürünlerde geçerlidir. 
 
* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir. 
 
* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 
* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 
* Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.