Başa Dön

  1. Anne & Bebek
  2. Bebek Sağlığı

%40
Bebedor İlk Arkadaşım Çıngırakları
29.90 TL17.90 TL
KDV Hariç: 15.17 TL
Bebedor İnce Sulu Dişlik
 17.99 TL
KDV Hariç: 15.25 TL
Bebedor Sulu Dişlik
 22.99 TL
KDV Hariç: 19.48 TL
Bebedor Yüzen Banyo Termometresi
 30.99 TL
KDV Hariç: 26.26 TL
%22
Braun Age Precision PRT 2000 Dijital Ateş Ölçer
199.00 TL154.99 TL
KDV Hariç: 131.35 TL
%15
Oioi Silikon Kaktüs Diş Kaşıyıcı - Bordo
46.99 TL39.99 TL
KDV Hariç: 33.89 TL
%16
Oioi Silikon Kaktüs Diş Kaşıyıcı - Mavi
44.99 TL37.99 TL
KDV Hariç: 32.19 TL
%16
Oioi Silikon Kaktüs Diş Kaşıyıcı - Yeşil
44.99 TL37.99 TL
KDV Hariç: 32.19 TL
%17
Weewell Buharlı Sterilizatör WSB141
239.99 TL199.99 TL
KDV Hariç: 169.48 TL
%15
Weewell Kurutuculu Buharlı Sterilizatör WSB160
999.99 TL849.99 TL
KDV Hariç: 720.33 TL
%33
Weewell WHM140 Nem ve Sıcaklık Ölçer
99.99 TL66.99 TL
KDV Hariç: 56.77 TL
%6
Weewell WHM150 Higro Termometre
79.99 TL74.99 TL
KDV Hariç: 63.55 TL
%15
Weewell Üstten Dolum Soğuk Buhar Makinesi WHC650
349.99 TL297.99 TL
KDV Hariç: 252.53 TL

Bebek Sağlığı Fiyatları


Bebek Sağlığı

Bebeğinizin gelişimi boyunca sağlığını etkiyebilecek faktörleri takip etmek için bebek sağlık ürünleri üretilmiştir. Bebeğin sağlıklı gelişmesi için sağlık ürünlerinden yararlanılmalıdır. Çünkü bebekler rahatsızlıklarını ya da istediklerini dile getiremedikleri için bir rahatsızlıkları olup olmadığını bu sağlık ürünleri sayesinde kolayca anlayabilirsiniz. Bebek sağlığı ürünleri, bebeğinizin sağlığını korumak için önlem almanıza yardımcı olur. Sizin alacağınız önlemler sonucunda bebeğinizin hasta olma olasılığı çok düşük olacaktır.


Bebekler çok hassas oldukları için bebek ürünleri buna uygun olarak üretilmiştir. Bebeklerin doğumundan itibaren bebek sağlık ürünlerine her zaman ihtiyaç olabilir. Bebeğiniz için ihtiyacınız olacak bebek sağlık ürünleri; bebek tartıları, bebek yastığı, buhar makinesi, sterilizatör, diş kaşıyıcı ve çıngıraklardır.


Bebek tartısı, bebeğinizin gelişimini takip etmenizi sağlamaya yardımcı olan ürünlerden biridir. Bebeğin ağırlığını kolayca anne kucağındayken tartılarak ölçebilirsiniz. Bebek tartısı hassasiyet ile ölçüm yapabilmenizi sağlar. En iyi bebek tartısı ürünlerini, bebeğiniz büyüdükten sonra da tartı olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bebek tartısı tavsiye edilen marka Weewell Anne-Bebek Tartısı ile bebeğinizin kilo değişimini kolayca takip edebilirsiniz.


Bebek Yastığı Nasıl Olmalı?

Bebek yastığı

, bebeğinizin yatma şeklini düzenleyen bir konfor sağlar. Bebeğinizi doğru yatma şeklinde yatırmanızı sağlarken, bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar. Bebeğinizin başında olabilecek şekil bozukluklarını engellemeye yardımcı olur. Bıngıldak yastığı tavsiye edilen en iyi bebek yastığı markası olan Savon Düz Kafa ve Bıngıldak yastığı ile bebeğinizi gönül rahatlığı ile yatırabilirsiniz

Bebeğinizin sağlığı için üretilmiş buhar makinesi, bulunduğu ortamdaki nem dengesini sağlar. Bebeğin bulunduğu ortamdaki nem dengesi sağlık için önem taşımaktadır. Weewell Buhar Makinesi nem dengesinin sağlamasının yanında havayı da temizleme özelliği bulunmaktadır. Hem sıcak buhar makinesi hem de

soğuk buhar makinesi

olarak kullanabilirsiniz. Buhar makinesi faydaları olarak bronşite iyi gelmekte ve bebeğinizi rahatlatmaktadır.

Bronşit için buhar makinesi

fiyatları kategorimizde inceleyebilirsiniz. Hem kendiniz hem bebeğinizin iyi hissetmesi için en ucuz buhar makinesi fiyatı ile Happy.com.tr’de bulabilirsiniz.


Diş kaşıyıcı ve çıngıraklar, bebeğiniz büyürken meydana gelen değişikleri takip etmek güzel olsa da bazı durumlar bebeğiniz ve sizin için can sıkıcı olabilmektedir. Diş çıkarmaya başlayan bebekler de görülen huzursuzluklar zor bir sürece neden olmaktadır. Bu süreci daha rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmek için diş kayıcı, yeni diş çıkarmaya başlayan bebeklere özel olarak üretilmiştir. Sizin ve bebeğinizin huzurlu günler geçirmesi için en iyi diş kaşıyıcı Savon Sera Diş Kaşıyıcı Silikon Parmak Happy.com.tr’de sizlere sunuluyor. Parmak diş kaşıyıcı kullanımı kolaylığıyla bebekleriniz hep huzurlu kalsın.


Bebeklerin sağlıklı beslenmesi her şeyden önemli olduğu gibi bununla beraber kullanılan beslenme gereci hijyeninin sağlanması da büyük önem taşır. Biberon temizleyici görevi gören sterilizatör ile bunu sağlamak ebeveynler için artık çok kolay. Weewell Sterilizatör ile biberonları uzun süre steril halde saklamanız mümkün. Sterilizatör fiyatları kategorimizde inceleyebilmeniz için sunulmuştur.


Happy.com.tr olarak sizlere güvenli alışveriş sağlayarak bebeğiniz için üstün kaliteli markaların bebek ürünlerini en ucuz fiyat ile sizlere sunuyoruz. Kısa sürede gönderim sağlayarak, ödemenizi kredi kartı ile ödeme, BKM Express ile ödeme, banka havalesi ile ödeme ve kapıda nakit ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz.


Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ