Başa Dön

  1. Anne & Bebek
  2. Emzirme Ürünleri

Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Philips Avent Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 60 lı
 279.99 TL
KDV Hariç: 254.54 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Weewell WPT250 Çiftli Elektrikli Göğüs Pompası
 1,129.00 TL
KDV Hariç: 940.83 TL

Emzirme Ürünleri Fiyatları


Emzirme Ürünleri

Bebeklerin sağlıklı gelişiminin önemli olduğu kadar annelerin bu süreçte sağlıklı beslenmesi çok önemlidir. Annenin sağlıklı oluşu bebeği de doğrudan etkiler. Bebeğin sağlıklı beslenmesi için en doğru yol emzirmektir. Emzirmek hem anne hem bebeğin sağlıklı olmasına ve aralarındaki bağın daha da güçlenmesine katkı sağlar. Annenin emzirme döneminde hamile olduğu döneme göre beslenmesine daha çok önem vermelidir. Eğer anne beslenmesine dikkat etmeden bebeğini emzirmeye devam ederse, anne sağlığı olumsuz yönde etkilenecektir. Bunun olmaması için hem bebeğin hem annenin sağlığı için anne ne kadar sağlıklı beslenip, önem gösterirse bebek de ona göre sağlıklı olacaktır. Anne sütünün yeterli olması da annenin beslendiği gıdalara bağlı olmaktadır.

Emziren anneler

için özel olarak üretilen

emziren anne içeceği

annenin ihtiyacı olan besin değerlerini karşılar. Annenin emzirmeden kaynaklanan kaybettiği enerjiyi kazanmasını sağlayarak anneyi güçlendirir.

Emziren anne çayı

özellikle anne sütü yetersizliği yaşayan annelere iyi gelecektir. Emziren anne içeceği ile süt üretimi artacak olup annenin vitamin ve protein gibi ihtiyaçları karşılanacaktır. Lactamil anneler için geliştirilen anne içeceğini her 1 bardak içmeniz yeterlidir. En çok tercih edilen anne içeceği tavsiye markaları; Lactamil Emziren Anneler için Sütlü İçecek, Milkplus Emziren Anne İçeceği, Hipp Natal Emziren Anneler için Çay, Humana Still Tea Emziren Anne içeceği, Vitamalt Emziren Anne içeceği, Mami Power Emziren Anne İçeceği bulunmaktadır. Emziren annelerin yaşayacağı sıkıntılardan biri fazla gelen sütün akarak kıyafetlerine bulaşmasıdır. Fazla sütün akması durumunda da emzirmeden kaynaklı oluşan göğüs ucundaki yaralar nemli kaldığı zaman bakteriler çoğalabilmekte bebek ve annenin sağlığını olumsuz etkileyebilmektedir. Bu tür sorunları önleyebilmek için üretilen göğüs pedi göğüs uçlarının kuru kalmasını sağlar. Göğüs pedi akan sütü direkt emerek pedin içine hapseder ve sütün kıyafetlere bulaşmasını önler. En çok tercih edilen göğüs pedi markaları; Dalin Göğüs Pedi, Uni Baby Göğüs Pedi, Milkway Göğüs Pedi, Weewell Göğüs Pedi bulunmaktadır.


İlk 6 ay anne sütü bebeğin gelişiminin en iyi şekilde olması için mutlaka verilmelidir. Çalışan anneler her zaman bebeklerinin yanında olamadıkları için emziremezler. Bebeğin yine de anne sütü alabilmesi için üretilmiş olan göğüs pompaları sayesinde kolaylıkla anne sütünü sağabilirsiniz. Çeşitli kaliteli markaların göğüs pompası ürünleri bulunmaktadır. Göğüs pompası ile hiç acı hissetmeden anne sütünü sağabilirsiniz. En iyi göğüs pompası tavsiye ile Bebedor göğüs pompası ile sütü depolamak anneler için çok rahat olacaktır. Annelerin en çok tercih ettiği elektrikli göğüs pompası diğer göğüs pompalarına göre çok daha pratiktir. En iyi göğüs pompası markaları; Medela Mini Elektrikli ve Pilli Süt Pompası, Medela Swing Elektrikli Göğüs Pompası, Milkway Mini Elektrikli Süt Pompası, Philips Avent Natural Elektronik Göğüs Pompası, Weewell Elektrikli Göğüs Pompası, Bebedor Göğüs Pompası, Bebedor Yeni Biberonlu Göğüs Pompası Seti bulunmaktadır. Happy.com.tr’de annelerin ihtiyacına uygun tüm ürünleri kategorimizden inceleyerek size uygun ödeme seçeneği ile sipariş verebilir ve en kısa sürede kargo ile teslim edilmektedir.Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ