Başa Dön

  1. Ağız Bakımı

Happy Teeth Misvak Diş Fırçası
 99.90 TL
KDV Hariç: 90.82 TL

Ağız Bakımı Fiyatları


Sağlıklı bir gülümseme için gerekli olan ağız bakım ürünlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Ağız bakımına kaç yaşında olursanız olun mutlaka dikkat etmelisiniz. Yüzünüzde ki gülümsemenin güzelliğinde başrol dişlerinizindir. Dişlerin bakımı büyük bir hassasiyetle yapılmalıdır. Gününüzün sadece 5 dakikasını ayıracak olmanız size sağlıklı dişlerinizin devamlılığını sağlayacaktır. Ağız ve diş bakımını doğru bir şekilde yapıyor olmak çok önemlidir. Dişlerinizi doğru bir şekilde fırçalamalı, ardından dil yüzeyinin de hassas bir şekilde temizliğine dikkat etmeli ve diş ipi kullanımı ardından ağız çalkalama suları veya ağız bakım suyu kullanımına da özen göstermelisiniz. Dişlerinizi doğru fırçalamanın yolu ise diş fırçasını yukarıdan aşağıya yumuşak hareketlerle üst dişlerinizi diş etinizden itibaren fırçalamalı ve diş fırçanızı aşağıdan yukarı doğru hassas hareketlerle diş etinizden itibaren fırçalayarak temizlemelisiniz.


Ağız bakımı için kullanacağınız yöntemler kadar kullanılan ürünlerde önem taşımaktadır. Diş fırçasının kalitesi ve yapısı dişlerinizin temizliğini doğrudan etkiler. Kendi ağız yapınıza uygun diş fırçası modeli ile dişlerinizi fırçalarsanız dişlerinizin zarar görmesini engellemiş olur ve sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. Diş fırçasının dişlerinizi iyi temizleyebilmesi için orta sertlikte olmalıdır. Diş fırçasının başlığı ise küçük olmalı bu sayede ağzınızda ki her alana kolay ulaşarak temizleyebilirsiniz. Pilli diş fırçaları ile dişlerinizde profesyonel temizliği sağlayabilirsiniz. Şarjlı diş fırçası kullananlar dişlerini doğru fırçalamayı daha kolay bir şekilde yapabiliyor. Şarjlı diş fırçası tavsiye edilen ve en çok tercih edilen Oral-B Pro şarjlı diş fırçası ile dişleriniz sağlıklı, gülüşünüz mükemmel olur. Elektrikli diş fırçası fiyatları ağız bakımı kategorimizde en çok tercih edilen markaların şarjlı diş fırçası en ucuz fiyatları ile sizlere sunuyoruz.


Diş fırçasının ve diş fırçası kullanımının önemli olması yanı sıra kullanılan diş macunu da doğru seçilmelidir. Diş macunu dişinizin yapısına uygun olarak içerisinde florür bulunan diş macunlarını tercih etmeye özen göstermelisiniz. Dişlerinizde istediğiniz bakımı karşılayabilecek diş macunlarının özelliklerine göre tercih etmelisiniz. Diş beyazlatma için özel olarak üretilen Signal White Now diş macunu tercih edebilirsiniz. Diş fırçanızı 3 ayda bir mutlaka değiştirmelisiniz. Eğer dış fırçanızda daha erken bir yıpranma olursa da diş fırçanızı değiştirmeyi ihmal etmemenizi öneririz. Dişlerinizi sabah kahvaltıdan sonra ve gece yatmadan önce olmak üzere günde 2 kez fırçalayarak bakterilerin oluşumu engelleyerek diş eti sorunu yaşamanızı engellemeye yardımcı olur.


Diş fırçalamak tek başına yeterli olmayacağı için ardından gelmesi gereken adımları mutlaka yapmalısınız. En iyi diş fırçası markaları olarak; Colgate Hassas Dişler için diş fırçası, Colgate Çocuk Diş Fırçası, Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası, Braun Diş Fırçası, Oral-B Çocuklar için Şarjlı Diş Fırçası, Oral-B Pilli Diş Fırçası, Oral-B Pro-Expert Diş Fırçası ürünlerini Ağız Bakımı kategorimizin alt kategorisi olan Diş Fırçaları kategorimizde size en uygun diş fırçası seçeneklerini sunmaktayız. Ağız bakımının en önemli faktörlerinden olan en iyi diş macunu markaları; Oral-B, İpana, Signal, Colgate,Sensodyne , Parodontax gibi piyasada yer edinmiş markalardır.

Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ