Başa Dön

  1. Alt Açma Örtüleri

Alt Açma Örtüleri Fiyatları


Bebek bakım örtüsü dışarda ya da evinizde rahat ve hijyenik bir şekilde bebeğinizin altını değiştirirken kullanabileceğiniz ürünlerdir. Tek kullanımlık alt açma bezi ile bebeğinizin altını değiştirmek çok pratiktir. Annelerin işini kolaylaştıran alt açma örtüsü çantanıza da rahatça sığabilecek bir boyuttadır. Bu sayede dışardayken bebeğinizin altını değiştirmek için yer aramak durumunda kalmayacaksınız. İstediğiniz yerde kullanabileceğiniz bebek alt açma örtüsü ile anneler rahat bir nefes alır. Alt değiştirme ürünleri yumuşak yüzeyi sayesinde bebeğiniz üzerinde rahat eder ve bebeğinizin altını değiştirmek için ideal hijyen ortamını oluşturur.

Bebek alt açma bezi, sıvı geçirmeyen yüzeyi ile de hijyenik bir bakım imkanı sunar. Alt açma bezi markaları olarak Canbebe Bebek Bakım Örtüsü, Dalin Alt Değiştirme Örtüsü, Molfix Bebek Bakım Örtüsü, Prima Alt Değiştirme Örtüsü, Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü bulunmaktadır. Bebeğinizin her türlü bakımı için gerekli olacak ürünleri dikkatle seçmek gerekir. Kullanılan ürünlerin kaliteli ve uygun fiyat olması ebeveynler için önemli olduğunun farkındayız. Buna bağlı olarak kategorimizde sizler için en kaliteli ürünleri en uygun fiyat ile satışını yapmaktayız. En güvenilir bebek bakım ürünlerini bulundurduğumuz kategorimizde Prima alt değiştirme örtüsü kullananlar da memnun kalınan bir ürün olmaktadır.

Bebek alt açma ürünü ile bebeğinizin altını temiz ve konforlu bir şekilde değiştirebilirsiniz. Hem bebeğiniz hem de sizin rahatınız için çok pratik bir üründür. Alt açma bezleri kolaylıkla yanınızda taşınabilir özelliktedir. Seyahatlerinizde, dışardayken, arabada kısacası istediğiniz yerde kullanabileceğiniz bebek alt açma örtüsünü çantanızdan ayırmayacaksınız. Üstün kaliteli markaların en ucuz bebek alt açma fiyatı Happy.com.tr’de alt açma kategorisinden istediğinizi seçerek güvenli alışveriş ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ