Başa Dön

  1. Markalar
  2. Arnica

Arnica FiyatlarıArnica

1962 yılında kurulmuş olan Senur şirketine ait olan Arnica markası 2011 yılında ortaya çıkmıştır. Küçük ev aletleri kategorisinde ki ürünleri adını duyuran marka kazandığı ödüller ile de tüketicinin beğenisini kazandığını kanıtlamıştır. Öncelikle mutfak robotları ile tüketici karşısına çıkan firma yeni nesil ürünlerini tüm dünyaya tanıtmıştır. Daha sonraki yıllarda ise tasarımını önceden hazırlamış olduğu elektrikli süpürge üretmeye başlamıştır. Arnica üstün teknolojiye sahip elektrik süpürgesi ve mutfak robotları ürünleri başta olmak üzere küçük ev aletleri ürünleri ile tüketicilerin tercihi olmaktadır. 50 yıldan bu yana gelen deneyime ve güvenceye sahip Senur şirketine ait olan Arnica markası küçük ev aletleri kategorisinde lider marka olarak yer almaktadır.


Arnica ürünlerinde ki tasarıma ve geliştirme çalışmalarına önem vererek 2010 yılında piyasaya sunduğu Arnica Bora 4000 su filtreli elektrikli süpürgesi ile tasarım ödülüne layık görülmüştür. Ardından Arnica Bora ve Arnica Tesla ürünü ile en çok tercih edilen elektrik süpürgesi olarak da başarısını sürdürmüştür. Ürünlerindeki tasarımı ve teknolojisinde ki üstünlüğü, kazanmış olduğu ödüller ile tescillenmiş duruma gelmiştir. Türkiye’de ve dünyada tüketicilerin çoğunlukla tercih etmiş olduğu marka bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Arnica, Türkiye’de bir ilk olarak mutfak robotu ve et kıyma makinesinin birleşimi olan Arnica Prokit 777 Robomeat ürünün üretimini gerçekleştirmiştir.

Arnica Mutfak robotu

ve elektrik süpürgesi modelleri üzerinde çalışmalarını sürdürerek ürünlerin daha işlevsel olması için çalışmakta ve ürünlerin tasarımlarını da geliştirmeye devam etmektedir. Kaliteli ürünleri ile hem yurt dışında hem de yurt içinde Arnica marka ürünlerin satışı yapılmakta ve her evde yerini almaya devam etmektedir.


Arnica elektrik süpürgesi

, mutfak aletleri, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, kişisel bakım, ev gereçleri, ısıtma ve soğutma, ütü ve aksesuarlar kategorilerinde ürün çeşitleri bulunmaktadır. Arnica fiyatları en ucuz Happy.com.tr’de bulunmaktadır. Arnica ürünlerine Elektrikli Ev Aletleri kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.
  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ