Başa Dön

  1. Beslenme Gereçleri

Chicco Yeşil Silikon Kaşık 6 Ay+
 171.99 TL
KDV Hariç: 143.33 TL

Beslenme Gereçleri Fiyatları


Beslenme Gereçleri

Bebeğin sağlıklı gelişimini sağlayabilmek çok önemlidir. Bebeğinizi ek gıdalar ile beslemeye başladığınızdan itibaren ihtiyacınız olacak beslenme gereçleri bulunmaktadır. Beslenme gereçleri içeriğinde yer alan ürünler; bebek bardakları, biberon aksesuarları, biberonlar, biberon emzikleri, yalancı emzik ve aksesuarları, bebekler için yemek setleri bulunmaktadır. Bebeğe verilecek bebek mamasının sağlıklı olmasının yanında bebek maması vermek için kullanılacak gereçler de kaliteli markalardan seçilmelidir.


Beslenme gereçleri bebeğin beslenmesine yardımcı olur. Wee Baby biberon çeşitlerinden bebeğiniz için en uygun biberonu seçmeye dikkat etmelisiniz. Henüz dişleri çıkmamış bebekler için silikon biberon emziği tercih edilmeli. Eğer bebeğinizin dişleri çıkmaya başladıysa kauçuk biberon emziği daha dayanıklı olduğu için tercih edilmedir.

Biberon seti

halinde avantajlı bir şekilde de alabilirsiniz.

Cam biberon

, diğer biberonlara göre daha sağlıklıdır.


Bebeğiniz için biberon ihtiyacı fazla olacağından biberonların sterilize edilmesi gerekmektedir. Bunun için üretilen biberon sterilizatörü, biberonları temizliğini kısa sürede yapar.

Buharlı strelizatör

ile çok kısa bir sürede biberonları sterilize ettikten sonra açılmadığı 3 saat boyunca biberon steril kalabilir. Biberon sterilizatör tavsiye edilen Weewell Biberon Sterilizatörü ile biberonları kolaylık dezenfekte edebilirsiniz.


Bebeğiniz için biberon ihtiyacı fazla olacağından biberonların sterilize edilmesi gerekmektedir. Bunun için üretilen biberon sterilizatörü, biberonları temizliğini kısa sürede yapar. Buharlı strelizatör ile çok kısa bir sürede biberonları sterilize ettikten sonra açılmadığı 3 saat boyunca biberon steril kalabilir. Biberon sterilizatör tavsiye edilen Weewell Biberon Sterilizatörü ile biberonları kolaylık dezenfekte edebilirsiniz.


Bebekler doğduğunda ilk olarak emmek hareketi ile hayata başlarlar. Bu nedenle bebeğinizi sık sık emzirmek gerekecektir. Uykusundan uyanmaları sıklaşınca bu durum anne için çok yorucu bir hal alacaktır. Emzik sayesinde bebeklerin uyku süreleri uzayacaktır ve uyandıkları zaman ise kısa süre de uykuya dalacaklardır. Bebeğiniz için üretilen emzik modelleri ile bebeğinizi emziğe alıştırıp rahat edebilirsiniz. Emzik aksesuarı olan emzik zinciri ile de emziğin yere düşmesini engeller. Bebedor emzik doğal üretilen ve sterilize yapılabilen emziklerdir. En iyi emzik markaları için happy.com.tr’de Beslenme Gereçleri kategorisinde yer olan Yalancı Emzik ve Aksesuarları inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.


Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ