Başa Dön

  1. Beyaz Eşya & Ankastre

Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Kumtel Lx 7021 2500 W 2 Gözü Elektrikli Ocak
 1,049.00 TL
KDV Hariç: 874.17 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Kumtel Lx-7021 2500W 2 Gözü Elektrikli Ocak

Beyaz Eşya & Ankastre Fiyatları


Beyaz Eşya ve Ankastre

Her evin temel eşyaları olan beyaz eşyalar, özellikle yeni evlenenler için ya da ilk kez beyaz eşya alacaklar için önemli bir yer kaplamaktadır. Beyaz eşyalar uzun süre kullanılacak ürünlerdir. Beyaz eşyanın dayanıklılığı ve ihtiyacınıza uygun olması halinde uzun dönemde evinizde kullanabilirsiniz. Özellikle beyaz eşyanın ihtiyacınıza göre olması üründen istediğiniz verimi almış olursunuz. Beyaz eşya için hangi marka tercih etmeli sorusuna yanıt bulmakta birçok insan kararsız kalmaktadır. Bunun için önce ihtiyaç olan özellikleri belirledikten sonra hangi markanın bu özelliklere sahip ürünü olduğuna bakılmalıdır. Her markanın ürünleri özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Beyaz eşya ve ankastre kategorisinde ankastre ürünler, derin dondurucu, set üstü ocak, su sebili, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve buzdolabı modelleri yer almaktadır.


Beyaz Eşya Fiyatları


Beyaz eşya alacak olanların beyaz eşya seçiminde dikkat etmesi gereken ihtiyacını karşılıyor olması beyaz eşyalar nasıl seçilir sorusuna ilk verilecek yanıttır. Beyaz eşyalar kişinin veya kişilerin ihtiyacının yanı sıra evin büyüklüğüne göre seçilmelidir. Eşyaları almadan önce evin yerleştireceğiniz yerinin boyutlarını göz önünde bulundurmalısınız. İlk olarak buzdolabı ürünlerine göz atmadan önce buzdolabının yerini belirleyip boyutuna göre buzdolabı tercih edilmelidir. Buzdolabının raflarının geniş ve yeterli sayıda olmasına dikkat edilmelidir. Buzdolabında saklayacağınız ürünlerin büyüklüklerini göz önünde bulundurduğunuzda buzdolabına yerleştirirken sıkıntı yaşamazsınız. Buzdolabı Arçelik markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Buzdolabı tavsiye edilen markaları Beyaz Eşya ve Ankastre kategorimizde inceleyebilirsiniz. En uygun buzdolabı modelleri olarak Arçelik Buzdolabı, Electrolux Buzdolabı, LG Buzdolabı, White Westinghouse Buzdolabı markaları yer almaktadır. Derin dondurucu ayrı kullanmak isteyenler için üretilen derin dondurucularda kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Derin dondurucu modelleri her marka için ayrı özellikleri ve çeşitleri bulunmaktadır.


Beyaz Eşya Modelleri


Alacağınız beyaz eşyaların boyutlarını belirledikten sonra ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak ürünü seçmelisiniz. Hangi marka beyaz eşya olduğu ya da beyaz eşya fiyatından çok ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığına bakmalısınız. Beyaz eşyalar uzun dönem kullanıldığı için neye ihtiyaç duyduğunuz daha önemlidir. Büyük bir aileye sahipseniz iç hacmi büyük olan beyaz eşyalara yönelmenizde fayda var. Beyaz eşya seçerken çok özellikli ürünleri seçmek yerine ihtiyacınız olacak özelliklere sahip ürün seçmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Çamaşır makinesi alırken iç hacmi, kg kapasitesi, sıkma devri özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. En iyi çamaşır makinesi en ucuz fiyat ile kategorimizde bulunan markalar; Arçelik Çamaşır Makinesi, Electolux Çamaşır Makinesi, LG Çamaşır Makinesi bulunmaktadır. Çamaşır makinesi ihtiyacı kadar kurutma makinesi ihtiyacı olmaktadır. Evinizde çamaşırlarınızı kurutacağınız bir alan yoksa kurutma makineleri çok işinize yarayacaktır. Kurutma makinesi markaları olarak Arçelik Kurutma Makinesi, Electrolux Kurutma Makinesi kategorimizde yer almaktadır.


Bulaşıkları elde yıkamak istemeyenler için üretilen bulaşık makineleri de en çok tercih edilen beyaz eşya ürünleri arasındadır. Bulaşık makinesi seçerken dikkat edilmesi gereken A sınıfı ürün olması ve teknik servis desteği bulunmasıdır. Bulaşık makinesinin raflarının nasıl tasarlandığı bulaşıklarınızı makineye yerleştirirken önem taşıyacaktır. En iyi bulaşık makinesi modelleri olan Arçelik bulaşık makinesi, LG bulaşık makinesi, Electrolux bulaşık makinesi markaları yer almaktadır.


Mutfak için düşünülen her çeşit ürünleri de kategorimizde bulabilmektesiniz. Ankastre ocak, ankastre fırın, davlumbaz gibi ürünlerin en iyi ankastre modellerini sizlere sunmaktayız. Arçelik ve Electrolux markalarının ankastre setleri en çok tercih edilen markalar arasındadır. Mutfağınıza uygun renk ve tasarımda ki ürünü seçerek fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.


Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ