Başa Dön

  1. Markalar
  2. Canbebe

Canbebe FiyatlarıCanbebe Bebek Bezi

Canbebe markası 1990 yılında Astel Kağıtçılık tarafından üretilmeye başlanmıştır. Firma Türkiye’nin yerli bebek bezi firmalarından biri iken sonrasında ürünün talep görmesi ve piyasada yer etmesi sebebiyle Belçika menşei li olan Ontex firmasıyla birleşme yoluna gitmiş ve sonrasında süreçte canbebe bebek bezi ‘’canbebe by ontex’’ olarak olarak piyasada yer almaya,anılmaya başlanmıştır. Canbebe Süreç içerisinde sadece bebek bezi üretmemiş aksine tüm bebek bakım ürünlerinde söz sahibi bir marka haline gelmiştir.


Canbebe Bez

Canbebe markası bünyesinde; Canbebe Bebek Bezi, Canbebe Bebek Bakım Örtüsü, Canbebe Külot Bez,Canbebe Mayo Bez ve Canbebe Şampuan gibi bebek bakımına dair birçok ürün bulunmaktadır.


Canbebe Bebek Bezi Çeşitleri

Bu markaya ait bebek bezi çeşitleri bebeklerin kilo ve yaş farklılıklarına bağlı olarak 0 numara, 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara, 5 numara, 6 numara bebek bezi bedenleri bulunmaktadır. Örneğin; canbebe 4 numara bebek bezi maxi olarak adlandırılır ve 7-14 kg bebekler için kullanılır. Bundan sonra canbebe 5 numara 11-18 kg bebekler için kullanılır.

Yumuşak ve güvenli canbebe bezleri formülündeki yeniliklerlerle bebeğinizi tamamen kavrar ve bebeğinizin üzerinde iz bırakmaz. İpeksi yapısıyla bebeğinizin teninde tahrişe sebep olmaz. Yeni Kilit Sistemi ile sızdırmalara karşı tam koruma sağlar. Arka ve ön bariyerler sayesinde de bebeklerin huzurlu bir uyku süreci geçirmesini sağlar. Yenidoğan bebekleriniz için ise ekstra yumuşak Yenidoğan Bebek Bezi güvenli bir kullanım sağlar.


Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Canbebe paketlerinin içerisinde bulunan adetlere bağlı isimlendirilen çeşitleri vardır. Küçükten büyüğe sıralayacak olursak; Süper Ekonomi Paketi, Jumbo Paket, Dev Ekonomi Paket, Bonus Paket, Canbebe Aylık Paket, Canbebe Bebek Bezi Online Özel Paket çeşitleri bulunmaktadır.

Canbebe bebeğiniz için en iyisini istediğinizin farkıda olarak günlük yaşamda ebeveynlerin kolay rahat edebilmesi için piyasada oldukça ilgi gören canbebe 5’li Fırsat Paketi Islak Havlu ve Canbebe Bebek Bakım Örtüsü Kullanmayı tavsiye ediyor.
  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ