Başa Dön

  1. Markalar
  2. Cicciobello

Cicciobello FiyatlarıCicciobello

Giochi Preziosi şirketi tarafından geliştirilip üretimi yapılan Cicciobello, tüm dünyada özellikle kız çocuklarının severek oynadığı oyuncak markalarından biri olmaktadır. Cicciobello Çok Hastayım, Cicciobello Doktor Çantası ürünleri ile en geniş aksesuar çeşidine sahip olan oyuncak setleri ile karşımıza çıkmaktadır. 2009 yılında Türkiye’de ofislerini açan Giochi Preziosi şirketi Cicciobello marka oyuncak bebekleri ile lider bir marka olarak yerini almıştır.


Cicciobello Hasta BebekCicciobello ismi İtalyanca bir erkek ismi olarak geçmektedir. Yani, Cicciobello erkek bebek olarak üretilmiştir ve diğer bebeklerden farklıdır. Ülkemizde en çok tercih edilen oyuncak bebek markası olan Cicciobello Çok Hastayım bebeğini çocuklar iyileştirirken hem çok eğleniyor hem de gelişimlerine katkı sağlıyor.

Cicciobello özellikleri

ise çocuklar bebek ile oynadığı sırada bebeğin yanakları birden kızarmaya başlıyor ve ateşi çıkıyor. Bununla beraber hastalanan bebek yüzünü asıyor ve ağlamaya başlıyor. Oyuncağın içeriğinde bulunan aksesuarlar ile çocuklar bir doktora dönüşerek bebeği muayene etmeye başlıyor ve ardından iyileştirmek için bir takım işlemler gerçekleştirebiliyorlar. Bebeği tedavi etmek için ürünün içeriğinde bulunan stetoskop ile bebeğin göğsünü dinleyebiliyor ve termometre ile bebeğin ateşini ölçebiliyorlar. Bu şekilde öncellikle bebeğin kontrollerini sağlamış oluyorlar. Daha sonra Cicciobello bebeğin iyileşmesi için sütünü, meyve suyunu ve vitaminini içiyorlar. Tedavinin ilk aşamasını gerçekleştirdiklerinde bebek hala iyileşmemiş ise bu sefer de iğne ile bebeğe aşı yapıyorlar. Sonrasında Cicciobello Bebek Çok Hastayım iyileşiyor ve hasta bebeğin yanaklarındaki kızarıklık ve ateşi gidiyor. Hasta bebek iyileşince hem bebek hem de çocuklar mutlu oluyor. Günümüzde 30’dan fazla ülkede satışı yapılan ve çok sevilen Cicciobello bebeklerin en çok ilgi gördüğü ülkeler arasında Türkiye’de yer alıyor. Cicciobello, geliştirmeye devam ettiği oyuncaklar ile çocukların çok sevdiği oyuncaklar arasında yer almaktadır. Çocukların eğlenmesinin yanı sıra rol yeteneklerini ve sosyal becerilerini geliştirmeye de katkıda bulunmaktadır. Cicciobello en ucuz oyuncak çeşitlerine Happy.com.tr’de Oyuncak kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.
  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ