Başa Dön

  1. Markalar
  2. Dalan

Dalan FiyatlarıDalan

1941 yılında Dalan markası Hamdi Dalan tarafından İzmir’de kurulmuştur. Küçük bir sabunhanede başlayan üretimleri günümüzde Akın Dalan tarafından yönetilen İzmir’deki tesislerinde en son teknoloji ile ürünlerini üretmektedir. Dalan sabun, kozmetik ve gliserin kategorilerinde üretim gerçekleştirmektedir.

Pirinalı sabun

üretimi yapan Dalan, lider üretici konumundadır. Geçmişin saf ürünlerini günümüze son teknolojiyi kullanarak uyarlamaktadır. Tamamen zeytinyağlı, el yapımı ve doğal hali ile üretmiş olduğu Dalan Antik ürünü, en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.


Dalan Roxy Sabun Tozu ürünü ile sabun kategorisinde kendini geliştirmeyi başarmıştır. Sadece bitkisel yağlardan elde edilen

Dalan Roxy Matik

tüm hassas yıkama gerektiren çamaşırlarınızda ve tül perdelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle bebek çamaşırları için kullanıma uygun olarak tamamen doğal ve bahar çiçekleri kokusuna sahiptir. Dalan Roxy Bebek Deterjanı bebeğinizin kıyafetlerini yumuşacık yaparak tahrişe neden olmaz. Ürünün içeriğinin özel olarak formüle edildiği gibi ambalaj tasarımı da pratik kullanıma sahip olması için özel olarak tasarlanmıştır. Açılıp kapanabilen kilidi ile saklama kolaylığı sağlamaktadır.


71 yıl boyunca sabun üretiminde büyük bir ilerleyiş gösteren marka sonrasında kozmetik sektörüne de giriş yaparak doğal ürünleriyle de başarı sağlamıştır. Dalan, d’Olive markası ile zeytinyağı içerikli doğal kozmetik ürünleri üretmektedir. İçeriğinde zeytinyağı bulunan kozmetik ürünlerinde liderliğe doğru ilerlemektedir. Kozmetik kategorisi altında Dalan zeytinyağlı şampuan, saç kremi, sıvı sabun, Dalan %100 zeytinyağlı kalıp sabun, yoğun bakım kremi, vücut kremi, duş jeli ve vücut yağı bulunmaktadır. 76 yıldan bu yana kaliteli ve güvenilir ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya devam etmektedir. Dalan Roxy Toz Sabun fiyatları en ucuz Happy.com.tr ’de Deterjan kategorisinde bulabilirsiniz.Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ