Başa Dön

  1. Erkek Bakım

Hızlı Teslimat
Brut After Shave Attraction 100 ml
 195.99 TL
KDV Hariç: 163.33 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Fakir Ultracare Erkek Bakım Kiti
 1,149.00 TL
KDV Hariç: 957.50 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Fakir Ultracare Erkek Bakım Seti
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
GoldStar GS-7002 Cesur Saç ve Sakal Kesme Makinesi
 399.99 TL
KDV Hariç: 333.33 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Goldstar GS-7006 Bello Saç ve Sakal Şekillendirici
 469.99 TL
KDV Hariç: 391.66 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Goldstar ST-7008 Cengaver Saç ve Sakal Şekillendirici
 588.99 TL
KDV Hariç: 490.83 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
GoldStar St-7014 Zirve Tıraş Makinesi
 642.99 TL
KDV Hariç: 535.83 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Goldstar St-7015 İmparator Sac ve Sakal Şekillendirici
 539.99 TL
KDV Hariç: 449.99 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
GoldStar St-7017 Kral Tıraş Makinesi
 585.99 TL
KDV Hariç: 488.33 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Philips S5444/03 Tıraş Makinesi
 1,749.00 TL
KDV Hariç: 1,457.50 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Powertec TR-1414 Sakal Tıraş Ense Makinesi
 309.99 TL
KDV Hariç: 258.33 TL
Hızlı Teslimat
Powertec Tr-202 Kaş Düzeltici Ve Şekillendirici
 149.99 TL
KDV Hariç: 124.99 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Powertec Tr-958 Tıraş Makinesi
 539.99 TL
KDV Hariç: 449.99 TL

Erkek Bakım Fiyatları


Erkek Bakım

Bakım her insan için gereklidir. Hem iyi bir görünüm hem de sağlıklı bir yaşam için her insan kendine bakım yapmalıdır. Günümüzde kadınlar kadar erkeklerde kendilerine bakım yapmaktadır. Dış görünüm herkes için, temiz ve bakımlı olduğu zaman her şeyden önce kişinin kendisini mutlu hissetmesini sağlar. Bu nedenle sadece kadınlar için değil erkeklere özel bakım ürünleri de bulunmaktadır. Erkek bakım ürünleri, bakımlı olmak isteyen erkeklerin bakım yapmalarını kolaylaştırmak için üretilmiştir. Erkeklere özel üretilmiş ürünler her erkeğin ihtiyacına uygun olacak şekilde çeşitleri bulunmaktadır.


Erkek bakımı denilince ilk olarak akla tıraş ürünleri gelmektedir. Özellikle tıraş için gerekli ürünler her cilt tipine göre farklı çeşitlerde üretilmiştir. İhtiyacınız olan erkek bakım ürününü almadan önce cildinizi iyi tanıyor olmanız önemlidir. Cildinize uygun tıraş bıçağını tıraş bıçağı özellikleri sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Kendinize uygun özellikte ürünleri tercih ederek beklentinizi karşılayabilirsiniz. Tıraş olma sıklığınıza göre tıraş bıçağı seçmeniz halinde bir tıraş bıçağından elde edeceğiniz verimi kendiniz belirlemiş olursunuz.

Tıraş bıçakları

cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak tıraş olurken cildinize zarar vermemesi için özel tasarlanmıştır. Tıraş bıçaklarında bulunan kayganlaştırma şeridi ile daha zahmetsiz bir tıraş imkanı sağlamaktadır.

Kullan at tıraş bıçakları

günlük kullanım ve banyo kullanımı için uygun olmakla birlikte diğer tıraş bıçaklarına göre daha az konforlu bir tıraş sunar.


Tıraşa başlamadan önce kullanacağınız erkek bakım ürünleri daha kolay ve kusursuz bir tıraş yapmanıza yardımcı olur. Tıraş öncesi için üretilmiş olan tıraş jelleri sakalınızın kıl yapısına göre tercih edilmelidir. Tıraş jeli cildinizi ve kıl yapınız sert ise yumuşatarak tıraşa hazırlamış olur. Cilt tipinize uygun tıraş jeli ile tıraşa hazır olduktan sonra ise size uygun olan tıraş bıçağı ile kolaylıkla sakallarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz. En iyi tıraş bıçağı Gillette Mach3 Turbo yedek tıraş bıçağı ile mükemmel tıraş konforunu yaşayabilirsiniz. Tıraş bıçağı tavsiye edilen ürün olarak Gillette Fusion yedek bıçak ile cildiniz tahriş olmadan tıraş olabilirsiniz. Sakallarınızı tamamen kesmek istemiyor sadece kısaltmak ya da sakala şekil vermek istiyorsanız Braun 3 Serisi Tıraş Makinasını kullanabilirsiniz.

Braun tıraş makinesi

ile sakalınıza istediğiniz gibi şekil verebilir, sakalınızı istediğiniz şekilde düzeltebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan şarjlı tıraş makinesi ile istediğiniz tarzı kendiniz yapabilirsiniz. Özel hazırlanmış erkek bakım seti ile kendi tarzınızı kendiniz yaratabileceğiniz için bakımlı olmak çok kolay olacaktır.


Tıraş sonrasında cildinizi rahatlatması için üretilmiş tıraş kolonyası kullanarak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Tıraş kolonyaları cildinizde oluşan tahriş ve kızarıklığın giderilmesine yardımcı olarak ferah hissetmenizi sağlar. En iyi tıraş kolonyası olarak Arko Tıraş Kolonyası kategorimizde bulunmaktadır.


En iyi erkek bakım ürünleri bulunan Erkek Bakımı kategorimizde Arko Tıraş Kolonyası, Gillette Mach3 Tıraş Bıçağı, Wilkinson Pilli Tıraş Seti, Braun Tıraş Makinası, Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyası, Philips Tıraş Makinası, Nivea Tıraş Jeli, Derby Tıraş Bıçağı, Remington Erkek Bakım Seti markalarını sizlere sunmaktayız. Happy.com.tr’de kaliteli markaları en ucuz fiyat ile sahip olabilirsiniz. Tüm erkek cilt bakım ürünleri kategorimizde bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan seçtiğiniz ürünü, kredi kartı ile ödeme, banka havalesi ile ödeme, bkm express ile ödeme, kapıda nakit ödeme seçenekleri ile sipariş oluşturabilirsiniz.Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ