Başa Dön

  1. Ev Temizleyicileri

%12
By Fakir Expert Torpido Temizleyici 750 ml x 2 Adet
155.98 TL137.99 TL
KDV Hariç: 114.99 TL

Ev Temizleyicileri Fiyatları


Ev Temizleyicileri

Ev temizleyicileri kategorimizde evinizi temizlemek için ihtiyacınız olacak birçok ürün ve çeşitleri bulunmaktadır. Ev temizliği için doğru ürünleri seçerek, evinizde istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Ev temizliği alışverişi yapmak için bir liste oluşturup ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Oluşturduğunuz listeye göre en iyi temizlik ürünlerini Happy.com.tr’de ev temizliği kategorimizden en uygun fiyat ile sipariş verebilirsiniz.


Ev temizlik ürünleri

ile evinizde temiz ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Banyo ve mutfak temizliğine özellik sağlık için daha çok önem verilmelidir. Banyo temizliği ürünleri banyonuzda gerekli hijyeni sağlamaya yardımcı olur.

En iyi banyo temizliği

markalarını kullanmaya özen göstermelisiniz. Banyo temizliği için üretilen ürünlerin en çok tercih edilen ürünlerinin kategorimizde bulabilirsiniz. Tuvalet temizliği kolay ve pratik hale getirmek için üretilen Bref Klozet Temizleme Topları ile hijyenik bir şekilde tuvalet temizliği yapmanız mümkün. Bref Rezervuar Blok ile küp şeklindeki ürünün tuvalete koyarak temiz ve ferah olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.


Ev temizleyicileri kategorimizde bulunan yüzey temizleyici ürünler ile her türlü kir, kireç, yağ kalıntılarını temizler. Her yüzeye göre ayrı üretilen yüzey temizleyicilerini temizleyeceğiniz alana göre seçmelisiniz. Cillit Bang ile banyo ve mutfak temizliğini kendinizi yormadan yapabilirsiniz. En çok tercih edilen ve en iyi ev temizlik ürünleri markaları olarak; Bingo Ahşap Temizleyici, Bingo Cam Temizleyici, Cillit Bang Kireç Sökücü, Cillit Bang Yağ Çözücü, Flash Ağır Yağ Çözücü (P&G Professional), Flash Hijyenik Cam Temizleyici (P&G Professional), Morning Fresh Çok Amaçlı Temizlik ürünleri bulunmaktadır.


Ev temizliğinin ardından evin mis gibi kokması bütün yorgunluğu üzerinizden çekip alacak. Evin odalarından gelen ferah ve temiz koku ile içiniz huzurla dolacak. Evinizin temiz kokusunun devamlılığını sağlamak için üretilen oda kokuları ürünlerini kategorimizde bulabilirsiniz. Oda kokusu markaları olarak; EST Oda ve Oto Spreyi, Air Wick Decosphere Mango Oda Kokusu bulunmaktadır.Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ