Başa Dön

 1. Markalar
 2. Huggies

Hızlı Teslimat
Huggies Dry Nites Kız Gece Külodu Large 9 lu
 144.99 TL
KDV Hariç:131.81 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Huggies Dry Nites Kız Gece Külodu Large 9 lu x 3 Adet
434.97 TL429.99 TL
KDV Hariç:390.90 TL
2. ürüne 50 TL indirim
Hızlı Teslimat
Huggies Dry Nites Kız Gece Külodu Small 10 lu
 129.99 TL
KDV Hariç:118.17 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Huggies Dry Nites Kız Gece Külodu Small 10 lu x 3 Adet
389.97 TL349.99 TL
KDV Hariç:318.17 TL
2. ürüne 50 TL indirim

Huggies FiyatlarıHuggies Bebek Bezi

Huggies bez, 137 yıllık geçmişi bulunan ve Drynites marka gece bezlerinin ilk üreticisi olan Kimberly Clark firması tarafından üretilmektedir.Türkiye satışalarına 2005 yılında giriş yaptığını gördüğümüz huggies, ayrıca geçtiğimiz yıllara kadar Türkiye’ye ilk olarak Huggies Little Swimmers markalı ürünü getiren marka olmuştur.


Huggies yenidoğan, bebeğinizin hassas cildine özel olarak üretilmiştir. Üründe bulunan yumuşacık yastıklar; sıvı, kaka, ve ıslaklığı hemen içine emer. Nefes alan dış yüzeyi ve ıslaklık göstergesi annelere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle Huggies yeni doğan bebeklerin ebevenynleri tarafından tercih edilmektedir. Huggies yenidoğan bebek bezi, dermotolojik olarak test edilmiştir ve sıvı kaka bariyeri adı verilen özelliğiyle taşmaları engellediği görülmüştür.


Yeni Huggies Bebek Bezi, bacak oyuntulu yapısıyla bebek bezlerinde bir devrim yaratırken, aynı zamanda esnek bel bantlarılya bebeğinizin rahat bir gün geçirmesini sağlar. Quick Dry teknolojisiylede sıvıyı anında emer bebeğinizin kuru kalmasını sağlar.


Huggies Bebek Bezi Fiyatları

Huggies bez fiyatları, almış olduğunuz bezin paket içi adetlerine yani Huggies Jumbo Paket veya Huggies Aylık Paket olması ile alakalıdır. Bütçenize uygun en ucuz fiyatlarlardan sitemizi takip ederek haberdar olabilirsiniz. Huggies Bebek Bezi numaraları;


 • Huggies 1 numara (Yenidoğan) – 2-5 kg’a kadar kullanılır.
 • Huggies 2 numara (Yenidoğan Mini) – 4-7 kg’a kadar kullanılır.
 • Huggies 3 Numara (Midi) – 4-9 kg’ kadar kullanılır.
 • Huggies 4 Numara (Maxi) – 7-14 kg’a kadar kullanılır.
 • Huggies 4+ Numara (Maxiplus) – 9-16 kg’a kadar kullanılır.
 • Huggies 5 Numara (Junior) – 11-25 kg’a kadar kullanılır.

 • Huggies külot bez, çocukların hareketlenmeye başlayıp ve en hareketli tuvalet dönemleri için ideal bir ürün. Bu sayede bebeklerin hareketleri kısıtlanmıyor ve anneler bu kolaylığın tadını çıkarıyor. Huggies külot bez fiyatları happy.com.tr’de bütçenizi yormayacak en uygun fiyatlarla...


  Huggies ;Yakala – Giydir – Bırak !

  Huggies, çocuğunuzun bebeklik ve çocukluk döneminde tuvalet eğitimin alınması ve çocuklarda rastlanılan gece altını ıslatma gibi durumlarda sizlere yardımcı olabilmek için çocuk pedi, Drynites Gece Külodu, külot bez ve Huggies Yenidoğan ıslak havlu – Huggies Saf ve Doğal Islak Havlu – Huggies Doğal Bakım Islak Havlu ürünleriyle sizlere ve bebeğinizin sağlığına katkıda bulunmayı ilke ediniyor.


  Önce Siz Sonra Huggies
  Devamı...Gizle...


    APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ