Başa Dön

 1. Markalar
 2. Seventh Generation

Seventh Generation FiyatlarıSeventh Genaration Bebek Bezi

Seventh Genaration bez, bebeğinizin yeni ve hassas cildini korumanız için özel tasarlanmıştır. Bu bez yapısında tamamen pamuktan üretilmiş hammadde kullanılmanın yanı sıra kapitoneli astar kullanılmıştır. Üründe ekstra sızdırmazlık koruması ve cildi kuru tutmak için ultra emici çekirdek bulunmaktadır. Ürünün en önemli özelliği ise toksinlerin sıvılar yoluyla girmesini önlemek için % 0 klorlu ağartma ile üretilmiş olmasıdır.


Unutmayın bebeklerinizde pişik ve döküntüleri önlemek istiyorsanız bebeğinizin bezlerini sürekli değiştirin ve pişik kremi uygulamadan önce kesinlikle bebeğinizin cildinin kuru olduğundan emin olun.


Seventh genaration ürünleri kesinlikle kurşun ve ağır metaller içermez. Sizde Seventh ürünlerini kullanarak bebeğiniz için en iyisinin olduğuna karar verin.


Seventh Genaration bebek bezi kullananlar, bu bezin bebeklerine ve bebeklerinin rahatlamasına bağlı olarak kendilerine ne kadar iyi geldiğini bahsetmekten kendilerini alamıyorlar. Türkiye’de organik bebek bezi denince akla gelen sayılı markalardan olan Seventh Genaration Organik Bebek Bezi, bebeğinizin sağlığı için 25 yıldır çalışıyor.


Bu bezin aynı zamanda çevre dostu olduğunu biliyor muydunuz? Hammaddesi kahverengi liflerden oluşmaktadır ve bu nedenlede yenilebilir bir maddeden yapıldığından doğada hızlıca çözünür. Piyasadaki hemen hemen her bezde koku mevcuttur. Seventh Genaration Baby Organik Bebek Bezi bünyesinde hiçbir şekilde koku barındırmaz. En kaliteli bebek bezi markalarından olan bu bez, diğer bebek bezlerinden fiyat olarak farklı olsada getirdiği huzur buna değer...


Firma, bezlerinin yanında paraben,parfüm,BPA,vs.. içermeyen Seventh Genaration Kokusuz Islak Mendillerini kullanmayı tavsiye ediyor. Hipoalerjenik olan bu ıslak mendiller aynı zamanda geniş ebatıyla bebeğinizin temizliği için sizlere yardımcı oluyor.


Firmanın diğer ürün grupları;


 • Seventh Genaration Doğal Çamaşır Deterjanı
 • Seventh Genaration Doğal Çok Amaçlı Temizleyici
 • Seventh Genaration Doğal Leke Çıkarıcı
 • Seventh Genaration Doğal Bulaşık Deterjanı
 • Seventh Genaration Doğal El Sabunu
 • Seventh Genaration Doğal Çamaşır Yumuşatıcısı
 • Seventh Genaration Doğal Kadın Pedi (Organik Kadın Bağı)
 • Seventh Genaration Doğal Cilt Bakım Ürünleri

 • Bu ürünlere bağlı olarak da kullanım şekil ve ihtiyaca bağlı eviniz ve aileniz için onlarca ürün bulunmaktadır.


  En ucuz organik bez çeşitleri, bebeğinize özel tüm ürünler ve organik bebek bezi markaları happy.comtr’de sizleri bekliyor.


  Ailemiz, Aileniz için çalışıyor


  Devamı...Gizle...


    APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ