Başa Dön

Siparişlerim      Kampanyalı Ürünler    Çok Al - Az Öde      Oral-B Diş Fırçaları
  1. Markalar
  2. Taç Tekstil

Listelenecek bir üretici yok


Taç Tekstil

Taç, 1950’li yılların başında Denizli’nin Babadağ ilçesinde marka olma yolunda temelleri atılmıştır. Taç markası ev tekstili üzerine ürünler üretmektedir. 1970 yılında kurulan Taç markası, 1980 yılında Zorlu Tekstil Grubu’nun en büyük markası olmuştur. Daha çok ülke içinde satış faaliyeti gösteren Taç tekstil ürünleri, 1997 yılından sonra Zorluteks Tekstil’in kurulması ile birlikte ürünlerinin ihracatına da başlamıştır. Üstün kaliteye sahip Taç modelleri ile Avrupa’daki diğer markaları arasında da başarıyı yakalamıştır. Taç tekstil ürünleri olarak nevresim takımı, yatak örtüsü, perde, uyku seti, havlu, bornoz, masa örtüsü, pike, battaniye, yorgan, alez, yastık bulunmaktadır. Taç, Türkiye’de ev tekstili markaları arasında lider marka olarak varlığını sürdürmektedir. Türkiye’deki her evde mutlaka bulunan ürünleri ile evlerin şıklığın en önemli unsurları arasında yer alıyor. Ev tekstilinde ihtiyaç duyulan tüm ürün çeşitlerine sahip olan Taç perde, Taç nevresim takımı, Taç yatak örtüsü, Taç havlu, Taç battaniye, Taç lisanslı ürünler modelleri yer almaktadır. Her tarza hitap edecek şekilde tasarlanan ürünler tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Zorlu Tekstil Grubu, Taç markalı perde ve nevresim ürünleri ile ülkemizde ev tekstili sektöründe lider konumdadır.


Taç nevresim takımı

ürünleri şık ve farklı modelleri ile tüketicilerin en çok tercih ettiği ev tekstili ürünleri arasında yer almaktadır. Kaliteli kumaştan üretilen nevresim takımları yatak odanıza şıklık kattığı gibi uzun süreli kullanım imkânı da sağlar. Taç çift kişilik nevresim takımı ve Taç tek kişilik nevresim takımı ürünleri her yaştan tüketici düşünülerek birçok farklı model ve renklerde tasarlanmaktadır. Nevresim takımlarının içeriğinde ise yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim bulunuyor. Yetişkinler için üretilmiş nevresim takımlarının yanı sıra bebeklere özel tasarlanmış bebek nevresim takımı modelleri de kız bebek ve erkek bebekler için farklı modellerde çeşitleri bulunmaktadır.

Taç bebek nevresim takımı

modelleri ile bebeğinizin odasının şıklığını tamamlayabilirsiniz. Yatak odanıza farklı bir hava katacak olan Taç yatak örtüsü modelleri de sade, düz renklerden tasarlanmış ürünler olduğu gibi farklı desenlerle tasarlanmış tarzınıza hitap edecek birçok yatak örtüsü çeşitleri yer almaktadır. Taç yatak örtüsü fiyatları en ucuz Happy.com.tr’de sizlere sunuluyor. Tüm Taç Tekstil ürünlerine Ev Tekstili kategorisinden ulaşabilirsiniz.Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ