Başa Dön

  1. Bebek Telsizi

Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Bebevo VM901 Görüntülü Bebek Telsizi
 1,949.00 TL
KDV Hariç: 1,624.17 TL
Ücretsiz Kargo
Hızlı Teslimat
Bebevo VM903 Bebek Monitörü
 2,349.00 TL
KDV Hariç: 1,957.50 TL

Bebek Telsizi Fiyatları


Bebek Telsizi

Bebeğinizin olacağını öğrenmeye başladığınız andan itibaren bebeğiniz için endişe etmeye başlar, onun iyi olup olmadığını bilmek istersiniz. Bebeğin iyi ve güvende olduğunu görebilmek için doktor kontrollerine daha ilk zamanlardan sık sık gidilmek istenir. Bebeğinizi o ekranda görmek, iyi olduğunu doktorunuzdan duymak ve kalp atışlarını dinlemek sizi endişelerden arındırarak iyi hissetmenizi sağlar. Bebek doğmadan önce aslında her şey çok daha kolaydır. Bebeğin doğumun sonra ebeveynlerin endişeleri daha da artmaktadır.


Bebeğin odası ayrı ise bebeğin yanında olunmadığı zamanlarda da bebekten haberdar olmak istenir. Bebeği uyutup odasında bıraktığınızda uyanıp uyanmadığı düşüncesi sizi rahat ettirmeyecektir. Aklınız hep bebeğiniz de olacağı için işlerinizi de rahatlıkla yapamayacaksınız. Bebek telsizi ile bu durumu değiştirebilirsiniz. Bebek telsizleri sayesinde bebeğinizle farklı odalarda olsanız bile içiniz rahat edecek.

Weewell bebek telsizi iki adet üniteye sahiptir. Bu ünitelerden bir tanesi bebek diğeri ise anne de kalacak şekilde annede ki telsize bebeğin olduğu ortamdaki sesi aktarmaktadır. Kendi sesinize de bebeğe telsiz aracılığı ile daha bebeğinizin yanına gitmeden duyurabilirsiniz. Evin istediğiniz yerinde ses kaliteli bir şekilde aktarılır. Bebek telsizini yanınızda bulundurduğunuzda bebeğiniz farklı bir oda da uyurken uyanıp uyanmadığı endişesi olmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Bebek telsizinde bulunan rahatlatıcı ninniler ile de bebeğinize huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Bebek telsizini kullanacağınız alana göre bebek telsizi özelliklerine dikkat etmeli, ne kadar mesafede bebek telsizin çektiği alana göre bebek telsizi alınmalıdır.


Dışarda da bebek telsizi kullanmak için uzun mesafe çekim alanı olan bebek telsizi tavsiye edilir.

En iyi bebek telsizi

markaları Gigaset Bebek Telsizi, Weewell Bebek Telsizi ürünleri Happy.com.tr’den bebek telsizi en ucuz fiyatı ile bebeğinizi güvenli bir şekilde büyütün.


Bebeğinizi açık alanda farklı yerlerde olduğunuz zamanlarda görüntülü olarak takip edebileceğiniz

görüntülü bebek telsizi

size kaliteli bir görüntü imkanı sunarak, çekim alanı dışına çıkıldığı takdirde sinyal uyarısı vermektedir.

Kameralı bebek telsizi

kablosuz özelliği ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım şekline göre özelliklerini dikkatle inceleyerek görüntülü kamera telsizi almaya dikkat ederseniz size beklentinizi en üst düzeyde karşılayacaktır. Weewell dijital bebek izleme cihazı ile çok fonksiyonlu özellikleriyle bebeğinizi gözünüzün önünden ayırmamış gibi olursunuz.


Devamı...Gizle...


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ