Başa Dön

 

 

Bahar Temizliğinde Vileda Ürünlerinden 100 TL ve Üzeri Alışverişinize Anında 30 TL İndirim

 
 
* Kampanya 16.03.2021 saat 21:00 ile 31.03.2021 saat 23:59 arasında Happy.com.tr web sitesi ve mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. 
 
* Tek seferde 100 TL ve üzeri peşin ya da taksitli Vileda markalı ürün alışverişinize anında 30 TL indirim verilecektir. 
 
* İndirimden faydalanabilmeniz için üye girişi yaptıktan sonra, sepette "Kupon Kodu" bölümüne VDMART yazarak, "Kullan" butonuna basınız. 30 TL indirim sepetinize yansıyacaktır.
 
* Her Happy.com.tr üyesi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı isimli kişilerin farklı üyelikler açarak veya adresleri aynı olan farklı isimli kişilerin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır. 
 
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. 
 
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr üyesi olunması gerekmektedir. 
 
* Kampanya Happy.com.tr'nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir. 
 
* Kampanya sadece Happy.com.tr'de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
 
* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. 
 
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. 
 
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
 
* Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 
 
Tüm VILEDA ürünleri için tıklayın
 
 
 


  APP STORE'dan   İNDİREBİLİRSİNİZ     GOOGLE PLAY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ     APP GALLERY'den   İNDİREBİLİRSİNİZ